Langai yra labai svarbi pastato konstrukcijos dalis. PVC langai yra ne tik praktiški, tvirti, ilgaamžiai, bet ir pasižymi labai geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis sandarumu, o tai pasiekiama dėka daugiakamerinės profilio konfigūracijos. Sandarumas ir šilumos izoliacija apibūdina PVC langų ir durų esmines charakteristikas, o juos nulemia visa eilė profilių konstrukcinių sprendimų:  profilio plotis ir geometrija, vidinių kamerų skaičius ir jų konfigūracija, sandarinimo tarpinių skaičius ir charakteristikos, galimybė naudoti tam tikro storio stiklo paketus, stiklo paketų įleidimo į profilį gylis.

Siūlome ekonomiškus, ekologiškus bei kokybiškus plastikinius langus ir duris, pagamintus Vokietijos kompanijoje KBE (“Kunststoffproduktion für Bau- und Elektrotechnik”), kuri turi didelę plastikinių profilių gamybos patirtį ir yra viena iš pirmaujančių Europos gamintojų sąraše, 1993 m. gavusi DIN EN ISO 9001 sertifikatą.

GEALAN profilių sistemose plačiai naudojamos GEALAN inovacijos, kurios atitinka rinkos poreikius ir tendencijas, kurias trumpai galima apibūdinti taip: Daugiau šilumos, daugiau stiklo, daugiau spalvų. Visi tikslingai naudojami technologiniai sprendimai suteikia dar daugiau galimybių ir dar labiau pagerina svarniausias langų savybes.

GEALAN STV® technologija, kurios pagalba stiklo paketas klijuojamas visu perimetru prie rėmo, gali ne tik padidinti saugumą ir pagerinti statiką, kas leidžia gaminti didesnių matmenų konstrukcijas nei įprastai leidžiama, bet ir sumažinti reikalingos priežiūros būtinybę bei prailginti tarnavimą, nes varstymo mechanizmai yra sąlyginai apkraunami mažiau. Rėmo, varčios, praplatinimo ir kiti nematomi (pvz. polanginiai) profiliai, pagal GEALAN IKD® technologiją, gali būti užpildyti specialiomis putomis, kurios pagerina šilumos ir garso izoliaciją. Smulkesnių, vartotojams nematomų, bet gerinančių langų šiluminę izoliaciją patobulinimų, yra ir daugiau.

top