GEALAN S 8000 plastikiniai langai

Langai – ryški Jūsų namo interjero ir eksterjero detalė, todėl jie turėtų ne tik atitikti griežtus techninius reikalavimus, bet ir tiesiog gražiai atrodyti. Lango patrauklumas daugiausiai priklauso nuo lango profilio formos ir spalvos. GEALAN S 8000 yra klasikinės sistemos pavyzdys, pasižymi ryškiomis klasikinėmis linijomis ir apvaliais kontūrais.

Laiko išbandyta langų profilių sistema GEALAN S 8000 pilnai atitinka esminius poreikius. Galimybė naudoti plačią plieno profilio armuotę leidžia gaminti labai tvirtas langų ir durų konstrukcijas. 6 kameros lango rėmo ir varčios profiliuose ir 74 mm profilio montavimo gylis užtikrina labai gerus šilumos ir garso izoliacijos rodiklius. Dvi sandarinimo tarpinės yra glaudžiai prispaudžiamos tiek iš vidaus, tiek ir iš lauko pusės visu varčios perimetru ir užtikrina lango sandarumą. Plati plieno profilio armuotė pagrindinės lango profilio kameros viduje suteikia lango konstrukcijai stabilumą.

Siūlome ne tik baltus, bet ir spalvotus iš GEALAN S 8000 profilio pagamintus langus. Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, į pastato architektūrinį stilių langus galima gaminti ir iš spalvotų ACRYLCOLOR profilių arba profilių padengtų dekoratyvine medieną imituojančia plėvele, taip pat ir spalvota plėvele su medienos raštų faktūra.

Lango iš GEALAN S 8000 sistemos profilių šilumos laidumo koeficientas – Uw=0,87W/m2K (Baltų profilių kombinacija su standartine plieno armuote. Skaičiuojamoji reikšmė, kai stiklo paketo Ug=0,6W/m2K, rėmelis SWISSPACER, o GEALAN S 8000 sistemos profilių šilumos laidumo koeficientas Uf=1,1W/m2K).

GEALAN S 8000 sistemos langų privalumai:

 1. Dvi sandarinimo tarpinės yra glaudžiai prispaudžiamos tiek iš vidaus, tiek ir iš lauko pusės visu varčios perimetru ir užtikrina lango sandarumą.
 2. 6 kameros lango rėmo ir varčios profiliuose ir 74 mm profilio montavimo gylis užtikrina labai gerus šilumos ir garso izoliacijos rodiklius.
 3. Plati plieno profilio armuotė pagrindinės lango profilio kameros viduje suteikia lango konstrukcijai stabilumą.
 4. Galima stiklinti iki 46 mm storio trijų stiklų stiklo paketais, o naudojant  STV® stiklinimo technologiją net iki 48 mm storio stiklo paketais.
 5. Stiklajuosčių formų gausa nuo užapvalintos iki santūriai kampuotos suteiks Jūsų langams  nepakartojamą  išskirtinumą.

GEALAN S 9000 – modernūs plastikiniai langai

Naujoji kombinuota trigubo sandarinimo profilių sistema GEALANS 9000 apjungia vidurinio ir išorinio sandarinimo sistemų privalumus. 82,5 mm montavimo gylis, 6 vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose, 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Iš tokios sistemos profilių pagaminti langai atitinka energiją taupantiems langams keliamus reikalavimus.

Trigubas sandarinimas. Trečioji centrinė sandarinimo tarpinė ne tik gerina lango šilumos ir garso izoliacijos charakteristikas, bet ir saugo lango apkaustus nuo lauko drėgmės. GEALAN S 9000 sistemos profiliai nevarstomiems langams tiekiami be viduriniosios  sandarinimo tarpinės.

Puiki šilumos izoliacija. Ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižyminčios naujos energiją taupančių langų sistemos sukūrimas yra ilgo ir kruopštaus GEALAN inžinierių darbo rezultatas. Daugybė testų ir bandymų leido pasiekti tikrai aukštus šilumos izoliacijos rodiklius. Išanalizavus įvairių sistemų privalumus, sujungus skirtingų sistemų detales, sukūrus ir pritaikius inovatyvias naujoves, buvo gautas puikus rezultatas.

Langų iš GEALAN S 9000 sistemos profilių Uw=0.77W/m2K (baltų profilių kombinacija su standartine plieno armuote. Skaičiuojamoji reikšmė, kai stiklo paketo Ug=0,6W/m2K, rėmelis SWISSPACER ULTIMATE, o sistemos profilių šilumos laidumo koeficientas Uf=0,92 W/m2K).

 

GEALAN S 9000 sistemos langų privalumai

 1. Trigubo sandarinimo sistema. Trečioji sandarinimo tarpinė pagerina lango šilumos ir garso izoliacijos charakteristikas, saugo lango apkaustus nuo lauko drėgmės.
 2. 6 kameros lango rėmo ir varčios profiliuose ir didelis 82,5 mm profilio montavimo gylis užtikrina puikius šilumos ir garso izoliacijos rodiklius.
 3. Plati plieno profilio armuotė pagrindinės lango profilio kameros viduje suteikia lango konstrukcijai stabilumą.
 4. Galima stiklinti iki 52 mm storio trijų stiklų stiklo paketais, o naudojant STV® stiklinimo technologiją net iki 54 mm storio stiklo paketais.
 5. Padidintas 26 mm stiklo paketo įleidimo į profilį gylis saugo šalčiausias stiklo paketo dalis nuo tiesioginio kontakto su aplinka ir gerina šilumines lango charakteristikas.

Inovatyvūs sprendimai

GEALAN-STV® – stiklo klijavimo technologija

GEALAN sukurta stiklinimo technologija GEALAN-STV® (statinės įklijos technologija) – tai stiklo paketo ir varčios profilio klijavimas visu lango perimetru, naudojant tam specialiai sukurtą lipnią juostą. Įklijuotas į varčią pagal technologiją STV® stiklo paketas tampa lango konstrukcijos įtvirtinimo elementu, o tokia konstrukcija išlaiko didesnį statinį apkrovimą, lyginant su standartiniais langais. Tam tikrų išmatavimų lango elementus galima naudoti ir be plieno armuotės.

Privalumai:

 • STV®  technologijos kombinacija su plieno armatūra varčios profilyje leidžia gaminti anksčiau neįmanomų dydžių konstrukcijas.
 • Sumažėja laiko sąnaudos konstrukcijų montavimo ir reguliavimo darbams atlikti.
 • Standartinio dydžio konstrukcijoms galima nenaudoti plieno armatūros, dėl to pagerėja šilumos izoliacijos rodikliai.
 • Lango konstrukcija be plieno armatūros profilio viduje mažiau
  apkrauna varstymo mechanizmus, tuo pačiu pailgėja jų eksploatacijos laikas ir paprastėja priežiūra.

GEALAN-IKD® – vidinės profilio kameros izoliacija

Senkantys gamtos resursai ir augančios energijos kainos kelia aukštus energijos taupymo reikalavimus. Tai liečia ir langų gamintojus. Šiuolaikiniai langai turi pasižymėti labai gera šilumos izoliacija. GEALAN sukurta vidinės profilio kameros izoliacijos technologija IKD® yra puikus būdas pagerinti šilumines plastikinių langų savybes. Tai lemiamas žingsnis optimizuojant langų šilumos izoliacijos savybes.

Privalumai:

 • Padidinta šilumos izoliacija. Užpildžius vidinę profilio kamerą šilumą  izoliuojančiu  užpildu  pagerėja  šilumos  izoliacijos  rodikliai.
 • Padidinta apsauga nuo įsilaužimo. Apsaugą nuo įsilaužimo didina tiek pilnas stiklo paketo ir varčios suklijavimas, tiek kietas užpildas  profilio  viduje.
 • Paprsatas perdirbimas. IKD® profilio vidinės kameros užpildas lengvai išimamas ir yra pilnai  perdirbamas.
 • Nereikia papildomai investuoti. Langų iš IKD® profilių gamybos procesas vyksta įprastai. Nėra būtinybės investuoti į naujas stakles ar kitą įrangą, o IKD® profiliai tiekiami jau su specialiuoju putų užpildu ir gali būti  iš  karto  panaudoti  langų  gamybos  procese.
 • Patikrinta sistemos kokybė. Visais IKD® profilių gamybos etapais konstrukcijų patvarumas nuosekliai tikrinamas naujausiuose stenduose pagal RAL ir EN normatyvus ir atitinka aukščiausius GEALAN profilių sistemų kokybės reikalavimus.

ACRYLCOLOR – unikalūs spalvoti plastikiniai langai

Apipavidalinant fasadus, ypatingai svarbūs tampa spalvoti langai ir durys. Dėl jų pastatai traukia akį ir įgyja unikalią „vizitinę kortelę“. Spalvoti ACRYLCOLOR langai leidžia įgyvendinti pačius įvairiausius architektūros projektus, o plati spalvų gama patenkina pačius reikliausius pageidavimus: galite pasirinkti labiausiai Jums tinkančią spalvą nuo taurios baltos ir madingų pilkų atspalvių iki prašmatnaus sidabro. GEALAN ACRYLCOLOR kokybės standartas patvirtintas RAL atitikimo ženklu.

Aukštos kokybės spalvotus ACRYLCOLOR profilius  plastikiniams langams GEALAN gamina unikalios koekstruzijos technologijos pagalba. Ši technologija yra labai pažangi ir iš esmės skiriasi nuo įprastų spalvotų paviršių padengimo būdų. Koekstruzijos proceso metu baltas PVC profilis ir spalvotas akrilas sulydomi į vienalytę masę. Akrilo sluoksniu padengiama lauko pusėje esanti lango rėmo dalis, o iš vidaus lango rėmas gali būti baltas arba laminuojamas, pritaikant spalvą ir raštus prie interjero.

Koekstruzijos proceso eiga:

 1. Balto išlydyto PVC masė paduodama į pagrindinį ekstruderį.
 2. Iš koekstruderio paduodma išlydyto spalvoto akrilo masė.
 3. Du komponentai neatskiriamai sulydomi į vienalytę masę.
 4. Akrilo sluoksnis poliruojamas, siekiant išgauti lygų ir neporėtą paviršių.
 5. ACRYLCOLOR profilis.

Ypatinga ACRYLCOLOR paviršiaus struktūra

ACRYLCOLOR sluoksnis poliruojamas ir to dėka išgaunamas lygus neporėtas paviršius, ant kurio nesirenka dulkės ir purvas. Akrilo danga nesisluoksniuoja, nesilupa, jos nereikia dažyti. ACRYLCOLOR langus lengva prižiūrėti. Jie neblunka ir spalvos pokyčio nepastebėsite ilgus dešimtmečius.

ACRYLCOLOR privalumai

Išorinis spalvotas akrilo sluoksnis labai sunkiai braižosi ir yra beveik visiškai atsparus nepalankioms oro sąlygoms: saulei, vėjui, lietui, šalčiui ir temperatūros svyravimams. Ant matinio, lygaus ir neporėto paviršiaus daug mažiau kaupiasi dulkės ir purvas. Danga nesisluoksniuoja ir nesilupa, tad jos nereikia perdažyti. Išskirtinė priežiūra ACRYLCOLOR langams nereikalinga, o ir įprasta jų priežiūra labai nesudėtinga. Maždaug 0,5 mm storio akrilo sluoksnis yra storesnis už bet kokį lako ar dažų sluoksnį. Jei vis dėlto paviršius susibraižytų, spalvotos medžiagos yra pakankamai, kad jį būtų galima tiesiog nupoliruoti.

Spalvų paletę rasite čia.

Laminuoti plastikiniai langai

Visiems, vertinantiems natūralų stilių, bet nenorintiems atsisakyti šiuolaikiškų langų technologijų, rekomenduojame langus, kurių rėmai laminuoti medieną imituojančia arba vienspalve plėvele. Tai puiki alternatyva tiems, kurie pageidauja įrengti savo namų fasadą, išlaikant medinių langų estetiką. Medienos imitacija padengti langai rekomenduojami ir kaip klasikinio stiliaus elementas renovuojant senus pastatus, ir statant naujus modernius šiuolaikiškus namus.

Plastikiniai langai, padengti imituojančiu medienos tekstūrą laminatu, suteikia pastatui savitumo. Plėvelės raštas iš lango vidinės pusės ir jo išorėje gali būti skirtingas. Galima laminuoti ir tik vieną kurią nors balto ar GEALAN ACRYLCOLOR lango rėmo pusę.

Spalvų ir raštų paletę rasite čia.

 

RealWood  – išskirtinės medžio imitacijos plėvelės PVC langams

Išskirtinė RealWood plėvelės paviršiaus faktūra ir raštai suteikia plastikiniam langui ne tik ypatingą išvaizdą, bet ir nepakartojamą pojūtį liečiant. Langai atrodo taip, lyg būtų pagaminti iš natūralios medienos. RealWood pasižymi ir puikiais funkciniais privalumais: blizga žymiai mažiau nei standartinės PVC langų laminavimo plėvelės, yra atsparios ultravioletiniams spinduliams ir aplinkos poveikiui, ilgaamžės ir lengvai prižiūrimos. RealWood plėvelėmis laminuotas paviršius mažiau kaupia dulkes ir nešvarumus. Siūloma natūralaus ir dažyto medinio paviršiaus spalvų įvairovė neapvils Jūsų lūkesčių. Iš vidaus ir išorės galima laminuoti skirtingomis spalvomis, o taip pat derinti vidinę laminuotą RealWood plėvelėmis lango pusę su spalvotu ACRYLCOLOR lango paviršiumi iš lauko pusės.

RealWood plėvelių paletė:

top