Plastikinės durys

Plastikinės durys yra geras pasirinkimas ieškantiems optimalaus kainos ir ilgaamžiškumo santykio. Jos pasižymi geromis šilumos izoliacijos savybėmis, gerai sulaiko garsą, yra tvirtos ir patvarios, atsparios temperatūros svyravimui ir nereikalauja daug priežiūros. Plastikinių durų modelių bei spalvų įvairovė leidžia jas ne tik lengvai pritaikyti prie namų fasado ir interjero, bet ir sukurti išskirtinį vaizdą. Plastikinės durys tinka ir nuosavam ir daugiabučiam namui, biurams ir įvairios paskirties visuomeniniams pastatams.

Plastikinės durys gali būti:

  • Plastikinės balkonų durys – pritaikytos išejimams į balkoną, dažniausiai balkono pusėje neturi užrakinamos rankenos. Balkono plastikinių durų konsrtukcija yra paprasta, sudaryta iš rėmo, varstomos dalies, standartinės lango funitūros ir didelio stiklo – kaip aukštas langas.
  • Plastikinės lauko durys – išorinės fasado durys, savo saugumu ir funkcionalumu nenusileidžiančios kitų tipų durims. Gali būti įvairaus dizaino bei saugumo lygių.
  • Plastikinės vidaus durys – įvairaus dizaino bei modelių durys, kurios gali būti pritaikomos tiek moderniam tiek klasikiniam interjerui. Vienas didžiausių privalumų, kad beveik nereikalauja priežiūros, yra ilgaamžiskos.
  • Plastikinės stumdomos durys. Šiltos, patvarios, sandarios ir tvirtos plastikinės stumdomos durys neatsiejama šiuolaikinio būsto dalis.  Stiklinės atitvaros su terasos durimis tampa neatskiriama netgi ekonominės klasės šiuolaikinio privataus namo dalimi, nekalbant apie prabangesnius namus.

Gaminame žemą šilumos laidumo koeficientą turinčias plastikines duris iš iš patikimų 70 mm ir 88 mm vokiečių gamintojo KBE profilių. Taip pat galime pasiūlyti modernias slankiojančias terasos duris.

Lauko, balkono ir stumdomos terasos durys gaminamos iš bešvinių GEALAN profilių. Jos patenkina ne tik estetinius šių dienų architektūros poreikius, bet ir yra tvirtos, patvarios, o taip pat atitinka aukščiausius techninius šilumos, triukšmo izoliacijos ir saugumo reikalavimus. Plastiko sudėtyje esantis stabilizatorius, kuriuo pakeistas švinas ne tik yra netoksiškas ir nekenkia nei aplinkai, nei žmonių sveikatai, bet ir suteikia PVC profiliams dagiau patvarumo, jie ilgiau išlieka blizgūs. Gaminame ne tik baltas, bet ir spalvotas duris. Durų modelių ir spalvų įvairovė neapvils Jūsų lūkesčių.

Stumdomos durys yra neatsiejama modernaus šiuolaikinio būsto dalis. Elegantiškos GEALAN pakeliamos-nustumiamos GEALAN durys yra puikus sprendimas, norint sujungti namų vidaus erdves su lauko terasomis, balkonais ar sodais. Nėra jokių apribojimų optimaliam ir moderniam erdvės išnaudojimui.Dideli stiklo plotai vizualiai panaikina ribą tarp išorės ir vidaus, o inovatyvios konstrukcijos saugo Jūsų namų šilumą ir padeda sukurti  jaukumo jausmą namuose.

top