GEALAN S 9000 pakeliamos-nustumiamos durys

Jokių apribojimų ir maksimali šilumos izoliacija

Anksčiau buvo neįmanoma, kad terasos durys atitiktų pasyviųjų ir A + energinės klasės namų reikalavimus, bet  GEALAN sukūrė sistemą S 9000. Šiluminiai GEALAN S 9000 sistemos parametrai yra vieni geriausių rinkoje – retai kas gali pasiūlyti 6,5 m pločio lango ir durų sistemą, turinčią pasyviojo namo parametrus. GEALAN gamintojai garantuoja, kad profilių šilumos koeficientas Uf yra ne didesnis nei 1,3 W/m²K, o lango Uw  galima pasiekti net 0,77 W/m²K, kai stiklo paketo Ug reikšmė lygi 0,5 W/m²K ir jame naudojamas TGI-Spacer rėmelis.  Prie itin gerų šilumos ir garso izoliacijos parametrų prisideda didelis varčios profilio storis (82,5 mm), varčios profiliuose esančios 6 vidinės kameros, iki 26 mm padidintas stiklo paketo įleidimo į profilį gylis. Šilumos izoliacija galima pagerinti viduriniąją konstrukcijos profilių kamerą užpildant šilumą izoliuojančiomis putomis pagal unikalią GEALAN-IKD® technologiją, kai profiliai jau gamykloje užpildomi izoliuojančiomis putomis.

Garantuota statika, laidumas šviesai ir modernus dizainas

Dideli GEALAN S 9000 stiklo plotai ir žemas slenkstis vizualiai panaikina barjerą tarp lauko ir vidaus. Siauras stiklinimo profilis ne tik suteikia visai konstrukcijai lengvumo ir elegancijos, bet ir praleidžia daugiau šviesos. Tačiau labai svarbu, kad didelis langas ir durys neišsikraipytų ir nepriekaištingai funkcionuotų ilgus metus.

GEALAN S 9000 pakeliamos-nustumiamos durys gaminamos iš specialiai sustiprintų profilių, su didesniu kamerų skaičiumi. Durų staktoje sumontuoti du lygiagretūs armatūros profiliai atskirose kamerose, kurie atskiria standumo elementus ir lemia didesnį durų tvirtumą bei pagerintą šilumos izoliaciją.

GEALAN naudoja unikalią GEALAN-STV® stiklinimo technologiją, kai varčia visu perimetru yra padengiama atitinkamų matmenų ir storio klijuojama juostele, kuri priklijuoja stiklo paketą prie varčios. Taip įklijuotas stiklo paketas sutvirtina visą konstrukciją ir padidiną jos statiką. Naudojant GEALAN-STV®  klijavimą, duris ir langus galima stiklinti trigubu 54 mm pločio stiklo paketu (nenaudojant GEALAN-STV® – iki 52 mm pločio stiklo paketu).

Tiek šiluminiams parametrams, tiek šviesos patekimui svarbus yra varčios ir rėmų plotis. GEALAN HST S 9000 sistemos DESIGN variante nevarstomos dalies rėmas yra dvigubai siauresnis už standartinį varčios rėmą. Rezultatas – šviesos į patalpą patenka žymiai daugiau nei įprasta, o šilumos izoliacijos rodikliai dar geresni.

Privalumai:

 • Puikūs šilumos izoliacijos rodikliai. Net ir standartinė pakeliamų-nustumiamų S 9000 durų kombinacija pasižymi labai gera šilumos izoliacija Uf=1,3 W/m²K. Pritaikius papildomas tikslines priemones šilumos laidumo koeficientą galima sumažinti iki Uf=0,95 W/m²K tinkamo net ir pasyviems namams.
 • Trigubas stiklo paketas. Naujas S 9000 sistemos pakeliamas-nustumiamas duris galima stiklinti trigubu iki 52 mm pločio stiklo paketu (su STV® – iki 54 mm).
 • Modernumas. Modernioms nustumiamoms-pakeliamoms durims naudojamas žymiai siauresnis stiklinimo profilis ir matoma konstrukcijos dalis susiaurėja, o šiluminės savybės lieka nepakitusios.
 • Efektyvumas. Net standartinės komplektacijos durys pasižymi geriausiais šilumos izoliacijos rodikliais, optimaliomis pritaikymo galimybėmis ir inovaciniais sprendimais.
 • Spalvotas ACRYLCOLOR paviršius. Pakeliamos-nustumiamos durys gali būti gaminamos iš spalvotų ACRYLCOLOR profilių. Ilgaamžių, neblunkančių spalvų įvairovė atveria plačias galimybes architektams ir projektuotojams.
 • Spalvotas ACRYLCOLOR paviršius. Pakeliamos-nustumiamos durys gali būti gaminamos iš spalvotų ACRYLCOLOR profilių. Ilgaamžių, neblunkančių spalvų įvairovė atveria plačias galimybes architektams ir projektuotojams.
 • Įvairovė. Daug apdailos galimybių ir įvairių atidarymo būdų.

GEALAN S 9000 pakeliamos-nustumiamos durys, kaip ir visi kiti GEALAN gaminiai, gali būti ne tik baltos spalvos. Profiliai gali būti laminuoti medieną imituojančia ar pasirinktos spalvos plėvele. Laminuoti galima vidinę, išorinę arba abi profilio puses. GEALAN taip pat turi kelis specialius profilių išorės padengimo sprendimus: profilius, pagamintus pagal unikalią ACRYLCOLOR technologiją ir specialius aliuminio antdėklus. Abu sprendimai turi nenuginčijamų privalumų ir praktiškai nėra jokių apribojimų dėl spalvų pasirinkimo.

GEALAN S 8000 pakeliamos-nustumiamos durys

Elegantiškos pakeliamos-nustumiamos S 8000 sistemos durys yra puikus sprendimas, norint sujungti namų vidaus erdves su lauko terasomis, balkonais ar sodais. Tačiau GEALAN pakeliamos-nustumiamos durys gali dar daugiau. Savo specialios konstrukcijos dėka nėra jokių apribojimų erdvės išnaudojimui. Atidarymo metu varčios paprasčiausiai pakeliamos ir nustumiamos į šalį. Dideli varčių ir staktos sutvirtinimai suteikia durims didelį stabilumą. 74 mm profilio montavimo gylio bei keturių kamerų geometrijos dėka pasiekiama labai gera šilumos izoliacija profilio srityje (vidutiniška Uf vertė = 1, 9 W/m2K. Specialaus GEALAN pakeliamų-nustumiamų S 8000 durų mechanizmas labai lengvai valdomas. Beveik nepastebimas slenkstis vizualiai panaikina barjerą tarp išorės ir vidaus.

Naudojant iki 44 mm storio trigubą stiklo paketą pasiekiami puikūs durų šilumos izoliacijos rodikliai. Rozenhaimo langų technikos instituto atlikti bandymai įrodo, kad durys atitinka aukščiausią oro nepralaidumo rodiklį (4 klasė pagal DIN EN 12207) ir lietaus vandens nepralaidumo rodiklį (9 A klasė – 600 Pa pagal DIN EN 12208).

Dideliems langams ir durims spalva turi išskirtinę reikšmę. Todėl GEALAN pakeliamos-nustumiamos durys gaminamos ne tik baltos, bet ir įvairių ACRYLCOLOR spalvų, o taip pat padengtos įvairiais medienos dekorų raštais. Galite pasirinkti ir pakeliamoms-nustumiamoms durims tinkamus įvairių spalvų aliuminio antdėklus.

GEALAN SMOOVIO – nauja stumdomųjų elementų karta

Projektuojant pastatą stumdomų langų ir durų konstrukcijos suteikia didžiulį potencialą siekiant sukurti daugiau naudingų laisvų erdvių. Gyvenamoji erdvė yra brangi, todėl turėtų būti optimaliai naudojama. Stumdomieji elementai suteikia didelį pranašumą gyvenamajai erdvei. Nebereikia vietos langams ir durims atidaryti. Tad galima naudotis gyvenamąja erdve ir prie pat lango. GEALAN-SMOOVIO stumdomoji sistema pirmą kartą sujungia vietą taupantį stumdomųjų sistemų komfortą ir išskirtinį sandarumą. Tai įmanoma dėl naujųjų apkaustų dalių, inovatyvios profilių geometrijos ir optimizuoto sandarinimo sąveikos.

Pažangios konstrukcinės dalys savo darbą atlieka nepastebimai. Visu perimetru apjuosiančios tarpinės užtikrina didelį net pažių mažiausių kampinių detalių sandarumą, o specialios ratukų sistemos (ROTO „Patio Inowa“ apkaustai) ir unikali uždarymo technologija užtikrina sklandų valdymą ir nepriekaištingą sandarumą.

GEALAN-SMOOVIO gali būti naudojama tiek stumdomų langų, tiek stumdomų durų gamybai.

 

 

Privalumai

 • Sklandus slydimas
 • Vietą taupantis tobulumas
 • Apsauga nuo vėjo ir lietaus
 • Patikima šilumos izoliacija
 • Optimali apsauga nuo triukšmo
 • Elegantiškas ir santūrus dizainas

ACRYLCOLOR – unikalus spalvotas paviršius

Apipavidalinant fasadus, ypatingai svarbūs tampa spalvoti langai ir durys. Dėl jų pastatai traukia akį ir įgyja unikalią „vizitinę kortelę“. Spalvoti ACRYLCOLOR langai leidžia įgyvendinti pačius įvairiausius architektūros projektus, o plati spalvų gama patenkina pačius reikliausius pageidavimus: galite pasirinkti labiausiai Jums tinkančią spalvą nuo taurios baltos ir madingų pilkų atspalvių iki prašmatnaus sidabro. GEALAN ACRYLCOLOR kokybės standartas patvirtintas RAL atitikimo ženklu.

Aukštos kokybės spalvotus ACRYLCOLOR profilius plastikiniams langams GEALAN gamina unikalios koekstruzijos technologijos pagalba. Ši technologija yra labai pažangi ir iš esmės skiriasi nuo įprastų spalvotų paviršių padengimo būdų. Koekstruzijos proceso metu baltas PVC profilis ir spalvotas akrilas sulydomi į vienalytę masę. Akrilo sluoksniu padengiama lauko pusėje esanti lango rėmo dalis, o iš vidaus lango rėmas gali būti baltas arba laminuojamas, pritaikant spalvą ir raštus prie interjero.

Koekstruzijos proceso eiga:

 • Balto išlydyto PVC masė paduodama į pagrindinį ekstruderį.
 • Iš koekstruderio paduodma išlydyto spalvoto akrilo masė.
 • Du komponentai neatskiriamai sulydomi į vienalytę masę.
 • Akrilo sluoksnis poliruojamas, siekiant išgauti lygų ir neporėtą paviršių.
 • ACRYLCOLOR profilis.

Ypatinga ACRYLCOLOR paviršiaus struktūra

ACRYLCOLOR sluoksnis poliruojamas ir to dėka išgaunamas lygus neporėtas paviršius, ant kurio nesirenka dulkės ir purvas. Akrilo danga nesisluoksniuoja, nesilupa, jos nereikia dažyti. ACRYLCOLOR langus lengva prižiūrėti. Jie neblunka ir spalvos pokyčio nepastebėsite ilgus dešimtmečius.

ACRYLCOLOR privalumai

Išorinis spalvotas akrilo sluoksnis labai sunkiai braižosi ir yra beveik visiškai atsparus nepalankioms oro sąlygoms: saulei, vėjui, lietui, šalčiui ir temperatūros svyravimams. Ant matinio, lygaus ir neporėto paviršiaus daug mažiau kaupiasi dulkės ir purvas. Danga nesisluoksniuoja ir nesilupa, tad jos nereikia perdažyti. Išskirtinė priežiūra ACRYLCOLOR langams nereikalinga, o ir įprasta jų priežiūra labai nesudėtinga. Maždaug 0,5 mm storio akrilo sluoksnis yra storesnis už bet kokį lako ar dažų sluoksnį. Jei vis dėlto paviršius susibraižytų, spalvotos medžiagos yra pakankamai, kad jį būtų galima tiesiog nupoliruoti.

Spalvų paletę rasite čia.

Laminuoti langų ir durų rėmai

Visiems, vertinantiems natūralų stilių, bet nenorintiems atsisakyti šiuolaikiškų langų technologijų, rekomenduojame langus ir duris, kurių rėmai laminuoti medieną imituojančia arba vienspalve plėvele. Tai puiki alternatyva tiems, kurie pageidauja įrengti savo namų fasadą, išlaikant medinių langų ir durų estetiką. Medienos imitacija padengti langai rekomenduojami ir kaip klasikinio stiliaus elementas renovuojant senus pastatus, ir statant naujus modernius šiuolaikiškus namus.

Plastikiniai langai ir durys, padengti imituojančiu medienos tekstūrą laminatu, suteikia pastatui savitumo. Plėvelės raštas iš lango vidinės pusės ir jo išorėje gali būti skirtingas. Galima laminuoti ir tik vieną kurią nors balto ar GEALAN ACRYLCOLOR lango rėmo pusę.

Spalvų ir raštų paletę rasite čia.

RealWood  – išskirtinės medžio imitacijos plėvelės PVC langams

Išskirtinė RealWood plėvelės paviršiaus faktūra ir raštai suteikia plastikiniam langui ne tik ypatingą išvaizdą, bet ir nepakartojamą pojūtį liečiant. Langai atrodo taip, lyg būtų pagaminti iš natūralios medienos. RealWood pasižymi ir puikiais funkciniais privalumais: blizga žymiai mažiau nei standartinės PVC langų laminavimo plėvelės, yra atsparios ultravioletiniams spinduliams ir aplinkos poveikiui, ilgaamžės ir lengvai prižiūrimos. RealWood plėvelėmis laminuotas paviršius mažiau kaupia dulkes ir nešvarumus. Siūloma natūralaus ir dažyto medinio paviršiaus spalvų įvairovė neapvils Jūsų lūkesčių. Iš vidaus ir išorės galima laminuoti skirtingomis spalvomis, o taip pat derinti vidinę laminuotą RealWood plėvelėmis lango pusę su spalvotu ACRYLCOLOR lango paviršiumi iš lauko pusės.

RealWood plėvelių paletė:

top