Lauko durys – Jūsų namų vizitinė kortelė

GEALAN S 8000 lauko durys

Gražios lauko durys teisėtai laikomos namo vizitine kortele ir architektūrinio stiliaus išraiška. Durys suteikia fasadui originalų nepakartojamą stilių, tuo pačiu jos turi būti ir tvirtos, ir saugios, ir atsparios aplinkos poveikiui. Siekdama kuo aukštesnių S 8000 IQ sistemos durų tvirtumo ir stabilumo rodiklių bendrovė GEALAN sukonstravo profilio vidines pertvaras tokiu būdu, kad tapo įmanoma naudoti plataus profilio armatūrą. 74 mm pločio profilio vidinės pertvaros ir jų išdėstymas leido padidinti naudojamos plieninės armatūros standumą 30%. Armatūroje išfrezuojamos ertmės spynai. Kitose GEALAN sistemose naudojami slenksčio laikikliai tinka ir sistemai S 8000 bei užtikrina tvirtą staktos ir slenksčio sujungimą. Siekiant išvengti varčios išsikraipymų bei užtikrinti kampų stabilumą yra naudojamos suvirinamos kampų jungtys. Didelis komplektuojančių dalių pasirinkimas leidžia pagaminti skirtingų konfigūracijų ir tipų duris. Galima naudoti įvairius apkaustus ir spynas, taip pat įvairius durų varčios užpildus. Jos gali būti atidaromos tiek į išorę, tiek į vidų. Durų varčios gaminamos ne tik iš baltų, bet ir iš spalvotų ACRYLCOLOR profilių, o taip pat ir iš profilių, padengtų dekoratyvine medieną imituojančia bei spalvota plėvele su medžio rievių  faktūra.

Privalumai

 • Plati profilio armatūra staktoje ir varčioje
 • Didelis patvarumas ir stabilumas
 • Puiki šilumos ir garso izoliacija
 • Siaura profilio matoma dalis
 • Pasirinkimo įvairovė
 • Patikima apsauga nuo įsilaužimo

Lauko ir balkono durų slenkstis patogiam gyvenimui

GEALAN_S8000_HT_2

20 mm aukščio durų slenkstis atitinka šiuolaikinę beslenksčio, pritaikyto neįgaliesiems būsto statybų koncepciją. Kombinuotas, iš kelių skirtingų medžiagų pagamintas, slenkstis – GEALAN slenksčių iš aliuminio, aliuminio su šilumą izoliuojančia tarpine, patvaraus stiklo pluošto su aukštu šilumos laidumo varžos rodikliu bendros sistemos baigiamasis akcentas. Jis patikimai saugo apatinę durų dalį nuo šilumos praradimo ir taip užtikrina puikius šilumos laidumo rodiklius.

 • Slenkstis tinka profilių sistemoms, kurių montavimo gylis 74 mm ar 83 mm.
 • Kelių sanadarinimo lygių ir specialios formos dangtelio dėka pasiekiamas aukštas hermetiškumas, nepralaidumas lietui ir vėjui.
 • Tvirtinant slenkstį prie grindų įvorių angos uždengiamos dekoratyviniais dangteliais.

GEALAN S 9000 lauko durys

Inovatyvūs sprendimai

Lauko durys – namų vizitinė kortelė. Jos suteikia namams unikalumą ir išskirtinumą. Naujoji lauko durų profilių sistema GEALAN S 9000 siūlo pačius įvairiausius konstrukcijos, formos, dizaino ir spalvinius sprendimus. GEALAN S 9000 profilių sistema yra technologiškai novatoriška sistema, kurią sėkmingai galima naudoti tiek naujai statomuose, tiek renovuojamuose pastatuose, siekiant kuo geresnių energetinio efektyvumo rodiklių. Tokiu būdu, GEALAN S 9000 sistema tampa naująja platforma, skirta gaminti įvairių konstrukcijų langus, balkonų ir lauko duris, o taip pat ir pakeliamas-nustumiamas duris iš GEALAN profilio. Detaliau pažvelgus galima išskirti ne vieną GEALAN S 9000 lauko durų privalumą:

 • Montavimo gylis 82,5 mm.
 • Šiuolaikinė 5-ių kamerų technologija garantuoja išskirtinę šilumos izoliaciją.
 • Didelės sutvirtintos kameros, tiksli plieninės armatūros forma bei kampiniai tvirtinimai užtikrina labai gerą statiką.
 • Gali būti montuojami iki 52 mm storio (naudojant STV® iki 54 mm) stiklo paketai ar varčios skydai).
 • Bebarjerinė slenksčių sistema su terminiu atskyrimu užtikrina išskirtinę šilumos izoliaciją.
 • Nauja sisteminė nuolaja pagerina durų elementų išvaizdą, o šepetėlių formos sandarinimo tarpinės skirtinguose lygmenyse užtikrina optimalų hermetiškumą.
 • Patikima apsauga nuo liūties.
 • ACRYLCOLOR spalvų, medieną imituoajančių raštų, įvairiaspalvių aliuminio dangtelių įvairovė.
 • Naujas varčios statramstis su vandens nuolaja.

Jūsų pasirinkimui klasikinio ir modernaus dizaino lauko durys. Net ir klasikinis lauko durų variantas suteiks Jūsų namų eksterjerui nepakartojamo individualumo, nes didžiulė formų ir spalvų įvairovė nežabos Jūsų fantazijos ir norų. O modernaus dizaino durų varčios paviršius ne tik suteikia durims lengvumo ir elegancijos, bet ir sudaro prielaidą didelei apdailos įvairovei, išlaikant puikias šilumos izoliacijos savybes. Jos yra labai tvirtos, neišsikraipo ir atitinka keliamus saugumo reikalavimus. Patvarios ir mažai priežiūros reikalaujančios lauko durys nepriekaištingai ilgai tarnaus Jums.

GEALAN S 9000 lauko durų slenkstis

Stabilumas. PVC ir aliuminio dalių dviejų lygių fiksacija sąlygoja tvirtą sukabinimą. Šilumos izoliacija. Aliuminio ir PVC panaudojimas užtikrina išskirtinį terminį atskyrimą, taip pat ir suveriamų dalių srityje. Bebarjerinis judėjimas. Tik 20 mm aukščio slenkstis atitinka šiuolaikinę bebarjerinio judėjimo koncepciją pagal DIN 18040-2.

ACRYLCOLOR – unikalus spalvotas paviršius

Apipavidalinant fasadus, ypatingai svarbūs tampa spalvoti langai ir durys. Dėl jų pastatai traukia akį ir įgyja unikalią „vizitinę kortelę“. Spalvoti ACRYLCOLOR langai leidžia įgyvendinti pačius įvairiausius architektūros projektus, o plati spalvų gama patenkina pačius reikliausius pageidavimus: galite pasirinkti labiausiai Jums tinkančią spalvą nuo taurios baltos ir madingų pilkų atspalvių iki prašmatnaus sidabro. GEALAN ACRYLCOLOR kokybės standartas patvirtintas RAL atitikimo ženklu.

Aukštos kokybės spalvotus ACRYLCOLOR profilius plastikiniams langams GEALAN gamina unikalios koekstruzijos technologijos pagalba. Ši technologija yra labai pažangi ir iš esmės skiriasi nuo įprastų spalvotų paviršių padengimo būdų. Koekstruzijos proceso metu baltas PVC profilis ir spalvotas akrilas sulydomi į vienalytę masę. Akrilo sluoksniu padengiama lauko pusėje esanti lango rėmo dalis, o iš vidaus lango rėmas gali būti baltas arba laminuojamas, pritaikant spalvą ir raštus prie interjero.

Koekstruzijos proceso eiga:

 1. Balto išlydyto PVC masė paduodama į pagrindinį ekstruderį.
 2. Iš koekstruderio paduodma išlydyto spalvoto akrilo masė.
 3. Du komponentai neatskiriamai sulydomi į vienalytę masę.
 4. Akrilo sluoksnis poliruojamas, siekiant išgauti lygų ir neporėtą paviršių.
 5. ACRYLCOLOR profilis.

Ypatinga ACRYLCOLOR paviršiaus struktūra

ACRYLCOLOR sluoksnis poliruojamas ir to dėka išgaunamas lygus neporėtas paviršius, ant kurio nesirenka dulkės ir purvas. Akrilo danga nesisluoksniuoja, nesilupa, jos nereikia dažyti. ACRYLCOLOR langus lengva prižiūrėti. Jie neblunka ir spalvos pokyčio nepastebėsite ilgus dešimtmečius.

ACRYLCOLOR privalumai

Išorinis spalvotas akrilo sluoksnis labai sunkiai braižosi ir yra beveik visiškai atsparus nepalankioms oro sąlygoms: saulei, vėjui, lietui, šalčiui ir temperatūros svyravimams. Ant matinio, lygaus ir neporėto paviršiaus daug mažiau kaupiasi dulkės ir purvas. Danga nesisluoksniuoja ir nesilupa, tad jos nereikia perdažyti. Išskirtinė priežiūra ACRYLCOLOR langams nereikalinga, o ir įprasta jų priežiūra labai nesudėtinga. Maždaug 0,5 mm storio akrilo sluoksnis yra storesnis už bet kokį lako ar dažų sluoksnį. Jei vis dėlto paviršius susibraižytų, spalvotos medžiagos yra pakankamai, kad jį būtų galima tiesiog nupoliruoti.

Spalvų paletę rasite čia.

Laminuoti langų ir durų rėmai

Visiems, vertinantiems natūralų stilių, bet nenorintiems atsisakyti šiuolaikiškų langų technologijų, rekomenduojame langus ir duris, kurių rėmai laminuoti medieną imituojančia arba vienspalve plėvele. Tai puiki alternatyva tiems, kurie pageidauja įrengti savo namų fasadą, išlaikant medinių langų ir durų estetiką. Medienos imitacija padengti langai rekomenduojami ir kaip klasikinio stiliaus elementas renovuojant senus pastatus, ir statant naujus modernius šiuolaikiškus namus.

Plastikiniai langai ir durys, padengti imituojančiu medienos tekstūrą laminatu, suteikia pastatui savitumo. Plėvelės raštas iš lango vidinės pusės ir jo išorėje gali būti skirtingas. Galima laminuoti ir tik vieną kurią nors balto ar GEALAN ACRYLCOLOR lango rėmo pusę.

Spalvų ir raštų paletę rasite čia.

 

RealWood  – išskirtinės medžio imitacijos plėvelės PVC langams

Išskirtinė RealWood plėvelės paviršiaus faktūra ir raštai suteikia plastikiniam langui ne tik ypatingą išvaizdą, bet ir nepakartojamą pojūtį liečiant. Langai atrodo taip, lyg būtų pagaminti iš natūralios medienos. RealWood pasižymi ir puikiais funkciniais privalumais: blizga žymiai mažiau nei standartinės PVC langų laminavimo plėvelės, yra atsparios ultravioletiniams spinduliams ir aplinkos poveikiui, ilgaamžės ir lengvai prižiūrimos. RealWood plėvelėmis laminuotas paviršius mažiau kaupia dulkes ir nešvarumus. Siūloma natūralaus ir dažyto medinio paviršiaus spalvų įvairovė neapvils Jūsų lūkesčių. Iš vidaus ir išorės galima laminuoti skirtingomis spalvomis, o taip pat derinti vidinę laminuotą RealWood plėvelėmis lango pusę su spalvotu ACRYLCOLOR lango paviršiumi iš lauko pusės.

RealWood plėvelių paletė:

top