GEALAN S 8000

Laiko išbandyta langų profilių sistema GEALAN S 8000 pilnai atitinka esminius poreikius. Galimybė naudoti plačią plieno profilio armuotę leidžia gaminti labai tvirtas langų ir durų konstrukcijas. 6 kameros lango rėmo ir varčios profiliuose ir 74 mm profilio montavimo gylis užtikrina labai gerus šilumos ir garso izoliacijos rodiklius. Dvi sandarinimo tarpinės yra glaudžiai prispaudžiamos tiek iš vidaus, tiek ir iš lauko pusės visu varčios perimetru ir užtikrina lango sandarumą. Plati plieno profilio armuotė pagrindinės lango profilio kameros viduje suteikia lango konstrukcijai stabilumą.

Langai – ryški Jūsų namo interjero ir eksterjero detalė, todėl jie turėtų ne tik atitikti griežtus techninius reikalavimus, bet ir tiesiog gražiai atrodyti. Lango patrauklumas daugiausiai priklauso nuo lango profilio formos ir spalvos. S 8000 yra klasikinės sistemos pavyzdys, pasižymi ryškiomis klasikinėmis linijomis ir apvaliais kontūrais. Stiklajuosčių formų gausa, didelis profilio spalvos pasirinkimas leis įgyvendinti net pačius įmantriausius architektūros ir dizaino projektus. Stiklajuosčių formų gausa nuo užapvalintos iki santūriai kampuotos suteiks Jūsų langams nepakartojamą išskirtinumą.

Siūlome ne tik baltus, bet ir spalvotus iš GEALAN S 8000 profilio pagamintus langus. Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, į pastato architektūrinį stilių langus galima gaminti ir iš spalvotų ACRYLCOLOR profilių arba profilių padengtų dekoratyvine medieną imituojančia plėvele, taip pat ir spalvota plėvele su medienos raštų faktūra.

GEALAN S 8000 sistemos langų privalumai:

– Profilio plotis 74 mm

– plieno armatūra garantuoja langų stabilumą.

o naudojant STV® stiklinimo technologiją galima pagaminti didesnius langus ,

kuriems suteikia akivaizdžių funkcinių privalumų.

– 3-jų stiklų 44mm storio stiklo paketai

– Puiki šilumos ir garso izoliacija Uf 0,83 W/m2k .

– Dviguba sandarinimo sistema

– 5 ir 6 kameros

– Labai gera šilumos ir garso izoliacija

– Didelis stabilumas

– Galimybė naudoti GECCO 3 ir GECCO 4 vėdinimo sistemas

ACRYLCOLOR spalvos,

-Platus medieną imituojančių raštų ir spalvų pasirinkimas.

Gelan-6
Gelan-6

GEALAN S 9000 – inovatyvi kombinuota sistema

Naujoji kombinuota GEALAN profilių sistema S 9000 apjungia vidurinio ir išorinio sandarinimo sistemų privalumus. 82,5 mm montavimo gylis, 6 vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose,

3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Iš tokios sistemos profilių pagaminti langai atitinka energiją taupantiems langams keliamus reikalavimus.

Trigubas sandarinimas

Trečioji centrinė sandarinimo tarpinė ne tik gerina lango šilumos ir garso izoliacijos charakteristikas, bet ir saugo lango apkaustus nuo lauko drėgmės. S 9000 sistemos profiliai nevarstomiems langams tiekiami be viduriniosios  sandarinimo tarpinės.

Puiki šilumos izoliacija

Ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižyminčios naujos energiją taupančių langų sistemos sukūrimas yra ilgo ir kruopštaus GEALAN inžinierių darbo rezultatas. Daugybė testų ir bandymų leido pasiekti tikrai aukštus šilumos izoliacijos rodiklius. Jau iš pat pradžių buvo siekiama sukurti profilių sistemą, kurios šilumos izoliacijos koeficiento vertė Uf būtų lygi 0.92 W/m²K naudojant standartinį armavimo profilį ir tiktų gaminti pasyvių namų langus bei duris atitinkančius Vokietijos IFT Rosenheim langų technikos instituto standartus. Išanalizavę įvairių sistemų privalumus, sujungę skirtingų sistemų detales, sukūrę ir pritaikę inovatyvias naujoves, mes gavome puikų rezultatą.

GEALAN S 9000 sistemos langų privalumai

– Galima stiklinti iki 52 mm storio 3 stiklų stiklo paketais, o naudojant STV® stiklinimo technologiją net iki 54 mm storio stiklo paketais.

– Siaura profilio matoma dalis ir 15 laipsnių užlaidos nuolydis pabrėžia klasikinį ir nepavaldų laikui sistemos dizainą.

– 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar didesnį sandarumą.

– 3-jų stiklų 44mm-iki-54mm storio stiklo paketai

– Puiki šilumos ir garso izoliacija Uf 0,77 W/m2k .

– Pritaikyta stiklinimui naudojant stiklo klijavimo visu perimetru technologiją STV®.

– 6 vidinės profilio kameros ir didelis profilio montavimo gylis sąlygoja labai geras šilumos ir garso izoliacijos savybes.

– Galimybė naudoti GECCO 3 ir GECCO 4 vėdinimo sistemas

ACRYLCOLOR spalvos,

-Platus medieną imituojančių raštų ir spalvų pasirinkimas.

STV® privalumai:

  • Padidinta termoizoliacija – Gaminant įprastų dydžių elementus pagal STV® technologiją nebenaudojama plieno armatūra. Tokiu būdu, iki 0,2 W/m²K  gerėja lango šilumos laidumo rodikliai.
  • Padidinta apsauga – Apsaugą nuo įsilaužimo lemia visiškas stiklo paketo ir varčios tvirtumas.
  • Padidinta statika – Technologinės statinės STV® įklijos kombinacija su armatūros intarpu leidžia pagaminti anksčiau neįmanomų dydžių langus bei suteikia akivaizdžių funkcinių privalumų.
  • Patikrinta sistemos kokybė – Visuose statinės įklijos technologijos etapuose konstrukcijų patvarumas nuosekliai tikrinamas naujausiuose stenduose pagal RAL ir EN normatyvus. Gauti rodikliai atitinka aukštą GEALAN profilių sistemų klasę
  • 100% perdirbimas – STV® ir IKD profiliai visiškai perdirbami.
S9000

 GEALAN spalvotų plastikinių profilių paletė

spalvos
top