Plastikinės durys

Plastikinės durys yra geras pasirinkimas ieškantiems optimalaus kainos ir ilgaamžiškumo santykio. Jos gerai sulaiko šilumą, turi geras garso izoliacines savybes, yra ilgaamžiškos ir nereikalauja daug priežiūros.

Plastikinės durys turi plačią modelių bei spalvų įvairovę, todėl yra pritaikomos tiek interjerui, tiek eksterjerui. Nesvarbu, kokias plastikines duris pasirinks klientas, jos puikiai atrodys tiek nuosavame name, tiek bute ar biure.

Plastikinės durys gali būti kelių tipų:

  • Plastikinės balkonų durys – pritaikytos išejimams į balkoną, dažniausiai balkono pusėje neturi užrakinamos rankenos. Balkono plastikinių durų konsrtukcija yra paprasta, sudaryta iš rėmo, varstomos dalies, standartinės lango funitūros ir didelio stiklo – kaip aukštas langas.
  • Plastikinės lauko durys – išorinės fasado durys, savo saugumu ir funkcionalumu nenusileidžiančios kitų tipų durims. Gali būti įvairaus dizaino bei saugumo lygių.
  • Plastikinės vidaus durys – įvairaus dizaino bei modelių durys, kurios gali būti pritaikomos tiek moderniam tiek klasikiniam interjerui. Vienas didžiausių privalumų, kad beveik nereikalauja priežiūros, yra ilgaamžiskos.

top